Gręžimo staklės skirtos apdirbti metalą bei medieną, šiose medžiagose padarant gilias ir aklas kiaurymes. Taip pat šis prietaisas gali būti panaudotas metalo ir medienos tekinimui, gilinimui, plėtimui, sriegio įpjovimui, nusklembtų briaunos kraštų nuėmimui ar kitiems kruopštumo reikalaujantiems darbams. Ieškote kokybiškų, ilgai tarnaujančių bei efektyviai veikiančių gręžimo staklių? UAB „Aplameta” gali pasiūlyti aukštos kokybės metalo apdirbimo įrenginius, tarp kurių – gręžimui skirtos staklės, su kuriomis galėsite nesunkiai apdirbti net sudėtingiausios struktūros medžiagas.

Gręžimo staklės

Gręžimo staklių rūšys

UAB „Aplameta” siūlo dviejų tipų Baileigh gręžimui skirtas stakles:

  • Su pavarų dėže. Jeigu ieškote staklių, su kuriomis galėtumėte išgręžti net sudėtingiausios struktūros metalą, siūlome pavarų dėže varomas stakles, kurios turi labai tvirtą stovą. Šis stovas padeda sumažinti galimus prietaiso įlinkimus gręžiant itin storus metalo gaminius, o tvirta, pramoninės klasės pavarų dėžės sistema suteikia galimybę gręžti skirtingas medžiagas.
  • Su kintamu greičiu bei diržine pavara. Šios staklės turi specialią galvutę, kuri yra varoma efektyviai veikiančio keitiklio, kuris suteikia galimybę kiekvienam gręžimui parinkti skirtingą greitį. Dėl optimalaus greičio parinkimo šis įrenginys ilgiau išsaugo savo kokybę, todėl puikiai tiks tiems, kurie ieško ne vienerius metus tarnausiančio prietaiso.

Kas išskiria Baileigh gaminius iš kitų?

Aukšta kokybė. Tokiai kokybei užtikrinti yra naudojamos pačios patvariausios ir šiuolaikiškiausios medžiagos, dėl kurių gręžimo įrenginiai ilgai išsaugo savo pirminę išvaizdą bei efektyvumą. Struktūriniu lygiu staklės yra pagamintos iš tvirčiausio plieno liejinių, kurie gali padėti išvengti įvairių sulankstymų stipriai gręžiant metalą.

Išskirtinis dizainas. Baileigh gręžimo staklės pasižymi ne tik itin sklandžiu veikimu, bet ir išskirtiniu dizainu, kurio pagrindinė funkcija – suteikti galimybę patogiai naudotis pasirinktu prietaisu. Jeigu ieškote gaminio, kuris ne tik puikiai veiktų, bet ir šiuolaikiškai atrodytų, siūlome pasirinkti būtent šio gamintojo prekes.

Modernumas. Tai, ką kiti gamintojai suvokia kaip išskirtinumą, UAB „Aplameta” laiko visiškai savaime suprantamu dalyku ir pagrindiniu reikalavimu. Nuolat tobulinamos įrenginių dalys bei detalės ne tik suteikia inovatyvumo ar modernumo pojūtį, bet ir padeda išsaugoti visų gaminių ilgaamžiškumą.

Svarbiausia – našumas

Ieškote patikimų ir kokybiškų gręžimui skirtų staklių, tačiau nežinote į ką atkreipti dėmesį? Mes patariame nepamiršti atsižvelgti į kiekvieno gaminio našumą, nes būtent nuo šios savybės labiausiai priklauso tai, kaip greitai ir kokybiškai su juo galėsite atlikti norimus veiksmus.

Aukšta kokybė, didelis galingumas ir patogus valdymas – tai išskirtinės Baileigh gaminių savybės, kurios kiekvienam gręžimui suteiks papildomo sklandumo bei efektyvumo. Mūsų įmonės profesionalų komanda padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančias stakles.