Staklės – įvairių medžiagų apdirbimui

Tiksliai apdirbtas stiklas su dailiomis vazomis, staliukais, suvenyrais priešakyje, įvairiems darbams paruošta mediena, metalo dirbiniai (vartai, tvoros, laiptai, turėklai) – tokius gaminius, iš tvirtų žaliavų, parduotuvėse yra įpratę matyti vartotojai. Tačiau iki kol metalas, medis, stiklas, plastmasė, audinys tokiu pavidalu, kokį įprasta regėti, juos pasiekia, gamintojai puikiai žino, kokį kelią tenka nueiti.

Pasitelkus stakles galima dirbti su įvairia žaliava: mediena, metalu, plastmase, putplasčiu, stiklu, audiniu. Jomis gali būti atliekami gręžimo, tekinimo, obliavimo, šlifavimo, frezavimo ir kt. darbai. Pavyzdžiui: obliavimo staklėmis atliekami obliavimo, drožimo, lyginimo darbai. Be abejo, galima įsigyti ir rankinį obliavimo prietaisą, kurį patogu naudoti, kai reikia dirbti su nedideliu paviršiumi, ar vietomis, kur sunku prieiti su pramoninėmis staklėmis. O štai apdirbant didelį kiekį medžiagų, turint daug užsakymų, be specialių įrenginių neišsiversime. Priklausomai su kokia sritimi ir medžiagomis dirbama pritaikomi individualūs staklių sprendimai. Kokį įrenginį rinktis – individualus sprendimas, tačiau naudinga atsižvelgti į tai, kiek staklės suvartoja elektros resursų, ar įdiegtos automatizuotos programos, leidžiančios tą patį darbą atlikti per trumpesnį laiką, apsaugančios įrenginį nuo gedimo.

Metalo apdirbimo staklės

Staklės pritaikytos tiek paprastoms užduotims namų sąlygomis atlikti, tiek sudėtingiems sprendimams įgyvendinti pramoniniam naudojimui. Naujausi prietaisai nesudėtingai valdomi, daugelis funkcijų automatizuotos, todėl nereikia nuolat stebėti darbo proceso. Dažniausiai juose sumontuotos automatinės apsaugos kontroliavimo sistemos, kurios įvykus tam tikros dalies sutrikimui užkerta kelią tolesniam įrenginio gedimui. Tuomet atvykus meistrams užtenka pakeisti ar suremontuoti sugedusią detalę ir įrenginys vėl puikiai veikia.

Klientams nereikia rūpintis dėl įrenginio parsivežimo ir prijungimo, kas dažnai sukelia nepatogumų ir užtrunka daug laiko. Mes tuo pasirūpiname ir visą gaminio komplektaciją pristatome į užsakovo pageidaujamą vietą. Čia sumontuojame įrangą ir paruošiame viską naudojimui. Technika paleidžiama ir išbandoma mums esant, išvykstame tik kai viskas veikia užtikrintai. Įrenginiams suteikiame ilgalaikes garantijas, todėl sutrikus sistemų darbui visada atvykstame ir atliekame remonto darbus. Tiekiame priedus bei reikalingas atsargines konstrukcijos dalis ir kitas eksploatacines medžiagas, palaikančias nepertraukiamą darbų vyksmą. Perkant visada suteikiame reikalingą informaciją apie naudojimą, įrenginių priežiūrą, taikome garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, senų įrenginių remonto paslaugas.