Naujienos

SPECIALUS PASIŪLYMAS!!!

Specialus pasiūlymas Birželio 4-10 d. Poznanės tarptautinėje mugėje vyksta paroda. Specialus pasiūlymas parodos metu :    Perkant tekinimo stakles TC300 arba frezavimo centrą VC1060HH gausite įrankių komplektą dovanu. Be to, jus galėsite nupirkti išsimokėtinai.   Greitas ptistatymas iki 2 sav Dėl daugiau informacijos kreiptis  el.paštu info@aplameta.lt arba tel. numeriu +37069832191

Jumninfo straipsnis

Jumsinfo straipsnis

Jumsinfo straipsnis parašė apie  UAB Aplameta kaip  TBI Technology bei Gizelis atstovę. Parašytame straipsnyje galima sužinoti apie apdirbimo pramonę, ką vertėtų pasirinkti ir kaip rinktis atidžiai. Norint peržiūrėti straipsnį, galite paspausti šią nuorodą : INFOJUMS Bei perskaityti apačioje :

BOSCHERT GIZELIS ROBO Series

Pristatome BOSCHERT GIZELIS ROBO serijos įrenginius. Turime galimybę pateikti naujus, pažangiausius staklių pasaulyje, produktus. Tai yra dviejų tipų robotų mašinos, kurios yra sukonstruotos dirbti nereikalaujant didelių pastangų, bei gebančios dirbti savarankiškai. Siūlome – ROBOWELD ir ROBOBEND ROBO serijos gaminius.  

TBI NEW LINE COLLECTION

Naujos spalvos, naujos staklės!  Stilingi ir prabangūs nauji TBI NEW LINE įrenginiai – jau sandelyje! Būkite pirmi įsigyję naujausius TBI produktus !   Dėl informacijos apie modelius ir kainas – susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu!